Informacja dla organizatorów zawodów krajowych PZK.
Dodane przez sp3iq dnia 2010-07-17 / 08:28

Wzorem roku ubiegłego w Kalendarzu Zawodów PZK na 2010 została utworzona specjalna kolumna w której będą publikowane wyniki zawodów. W kolumnie tej w wierszu odpowiadającym pozycji danych zawodów, po umieszczeniu wyników zawodów, będzie widoczna data dostarczenia wyników oraz odnośnik (link) do dokumentu PDF.

Tym sposobem dla każdej pozycji w Kalendarzu Zawodów PZK są do pobrania (wyświetlenia na ekranie) oryginalne wyniki zawodów dostarczone przez organizatorów. Dla koleżanek i kolegów, którzy będą analizować regulamin zawodów oraz wyniki zawodów będzie to dużym ułatwieniem, pod warunkiem że takowe wyniki zawodów będą wysłane do PZK. Publikować będziemy, tylko te wyniki, które zostaną przesłane nam bezpośrednio przez organizatora.

Nie będziemy umieszczać wyników poprzez podawanie pośrednich nie zawsze pewnych źródeł. Dlatego proszę organizatorów zawodów, tych które są zawarte w Kalendarzu Zawodów PZK do przysyłania wyników na adres sp3iq@pzk.org.pl celem ich opublikowania na stronie PZK. Tak skonstruowane Kalendarze Zawodów PZK będą dostępne za lata ubiegłe, co na pewno ułatwi dokonywanie analiz i ustalenia swej własnej strategii przed wzięciem udziału w zawodach. Zarówno regulamin jak i wyniki będę w jednym miejscu, co zapewne zaoszczędzi kłopotów i czasu w ich poszukiwaniu i analizie.

Ponadto przypominam, że ostateczny termin wysyłania zgłoszeń do Kalendarza Zawodów na rok 2011 upływa z dniem 15 listopada 2010. Od roku 2010 ten termin jest przesunięty na termin wcześniejszy o 14 dni w celu uniknięcia perturbacji publikacji w miesięczniku Świat Radio w numerze grudniowym.

Wiceprezes PZK Bogdan Machowiak SP3IQ