Stacja SN0KDD już czynna
Dodane przez SP3AYA dnia 2013-06-08 / 00:05
Przypominamy, że już od soboty 8 czerwca, będzie aktywna stacja SN0KDD pracująca z okazji Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży. Rozpoczynamy naszą pracę około południa, ze spotkania członków i sympatyków OT 27, z terenu Stanicy Harcerskiej w Ostrowie Wielkopolskim i będziemy czynni do aż zakończenia imprezy. W zależności od warunków, będziemy obecni na paśmie 40 lub 80 m. Ponieważ na spotkaniu obecna będzie grupa ARISS, z pewnością młodych głosów w eterze już tego dnia nie zabraknie. Dla nich tez przygotowaliśmy inne atrakcje, m.in. łowy na lisa, gdzie po raz pierwszy użyjemy sprzętu wykonanego przez uczniów ZST w Ostrowie, gdzie klub SP3POW ma swoją siedzibę.

Przy tej okazji miło mi wspomnieć, że do grona ofiarodawców upominków dla klubów, a przede wszystkim dla dzieci uczestniczących w Amateur Radio Kids Day, oprócz firmy radiokomunikacyjnej z Ostrowa Wielkopolskiego, dołączyli również znani dystrybutorzy sprzętu krótkofalarskiego z Łodzi oraz Warszawy. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Czekamy na zgłoszenia i informacje o Waszych działaniach w dniu 15 czerwca, uczestnikach i liczbie przeprowadzonych łączności. Z pewnością dzięki sponsorom wspierającym akcję, ilość uhonorowanych uczestników zwiększy się w porównaniu z tym o czym pisałem w poprzednim newsie.

Info: SP3AYA