Zakończenie akcji 12 x SN0HQ
Dodane przez sp5wa dnia 2013-11-17 / 23:54
QST,
Pragnę poinformować, że zakończyliśmy akcję "Worked All SN0HQ Stations 2013".
Zgodnie z Regulaminem www.sn0hq.org.pl/index.php/worked-all-sn0hq-stations wszystkie nagrody dla wyróżnionych krótkofalowców zostały wysłane w tym tygodniu do środy 13. listopada. W tym roku nadeszła rekordowa ilość zgłoszeń logów. Po weryfikacji aż 79 operatorom zostały przyznane wyróżnienia.
Wśród wyróżnionych znajdują się krótkofalowcy, którzy wspierają SN0HQ od wielu lat a także nowi koledzy, którzy przystąpili do zawodów po raz pierwszy.
Jest nam niezmiernie miło, że poszerzyło się grono operatorów których mogliśmy wpisać do logu SN0HQ.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli łącznościami dodając punkty do finalnego wyniku SN0HQ w IARU Contest w tym roku.
Pamiętamy również o stacjach, które w ramach swoich możliwości nawiązały QSO w najwyższej możliwej ilości. Tym krótkofalowcom życzymy możliwości rozbudowy swojego potencjału nadawczego, by osiągnęli poziom potwierdzenia 12 QSO już w roku 2014.
Raz jeszcze wszystkim wspierającym pracę SN0HQ w IARU Contest 2013 składamy serdeczne podziękowania. Jednocześnie zapraszamy do wspólnej pracy w zawodach IARU w roku przyszłym.

Zespół SN0HQ

P.S. Gwoli formalności chciałbym zaznaczyć, że sponsorem całej akcji wyróżnień okolicznościowymi koszulkami "Worked All SN0HQ 2013" jest PZK.
Wykonawcą białych koszulek z okolicznościowym nadrukiem była firma TAMPOL (oferta wybrana przez Prezydium ZG PZK)
Ekspedycją nagród zajęli się kol. Piotr SP2JMR i Ryszard SP2WXV.
Weryfikacja logów była przeprowadzona przy wsparciu kol. Marka SP7DQR - QSL Managera SH0HQ.
Dziękuję wszystkim korespondentom e-maili za cierpliwość w trakcie trwania prac nad weryfikacją logów.

- de koszulkowy księgowy ekipy SN0HQ
Bogdan SP5WA