Zaproszenie na X Piknik Eterowy SP-OK-OM Koniaków 04-05 lipca 2015
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-06-13 / 05:17
Zaproszenie na X Piknik Eterowy SP-OK-OM Koniaków 04-05 lipca 2015.


Szanowne Koleżanki i Koledzy krótkofalowcy, użytkownicy CB-radio , a także sympatycy naszego wspaniałego hobby.

Wszystkich  zainteresowanych, którzy chcą spędzić mile czas w gronie kolegów i przyjaciół, pasjonatów radia i fal eteru serdecznie zapraszamy po raz kolejny do Koniakowa na dziesiąte (jubileuszowe) spotkanie krótkofalarskie. W tym roku świętujemy również 85-lecie Polskiego Związku Krótkofalowców.

Jak sama nazwa wskazuje, nasze spotkanie ma charakter pikniku, więc miejmy na uwadze, że nie tylko samym radiem się żyje. Dołożymy i tym razem starań, aby nie zabrakło atrakcji dla jego uczestników. Piknik w Koniakowie to przede wszystkim jego wspaniali goście, stąd i tym razem mocno liczymy na Waszą niezawodną obecność. Jest on organizowany od 2006 roku, zawsze w 1-szej połowie lipca właśnie w Gospodzie i Pensjonacie „Koronka” w otoczeniu wspaniałego beskidzkiego krajobrazu -jako impreza towarzysząca kolejnym Dniom Gminy Istebna.
Serdecznie więc zapraszamy w dniach 04 i 05 lipca 2015 (sobota, niedziela) na: X Piknik Eterowy SP, OK i OM - Koniaków 2015. Miejsce: Gospoda i Pensjonat „Koronka” w Koniakowie, obok wzniesienia Koczy Zamek (wysokość 846 m n.p.m.) oraz punktu widokowego. Lokator JN99LN. Adres: 43-474 Koniaków 799.
Współrzędne do GPS: 49º33' N, 18º58' E.

Udział w imprezie jest bezpłatny, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Istnieje możliwość zorganizowania własnego stoiska dającego możliwość zaprezentowania swojego klubu, firmy handlującej sprzętem radiowo-krótkofalarskim jak i giełdowym. Oczekujemy również na dalsze ciekawe informacje i propozycje wykładów oraz prezentacji interesujących brać krótkofalarską.

Rejestracja i przywitanie pierwszych gości: sobota od godz. 9-tej.
Startujemy o godz. 10-tej jak zwykle hucznie, bo z udziałem artylerii krótkofalarsko-brackiej.
Obok parkingu udostępnione będzie jak zwykle bezpłatne miejsce na przyczepy kempingowe oraz namioty. Ze względów organizacyjnych zachęcamy, (choć niekoniecznie) do rejestrowania się poprzez wysłanie maila potwierdzającego swoje uczestnictwo na adres organizatora: sp9fhz@gmail.com

Gospoda Koronka, jak co roku przygotuje smaczne góralskie i śląskie potrawy.
Jest również możliwość korzystania ze stacjonarnego grilla. Zaś w sobotni wieczór do tańca przygrywać będzie kapela góralska sympatyzująca z żywieckimi krótkofalowcami z Klubu SP9PSB.
Bliższe informacje dotyczące szczegółowego programu dostępne będą na stronie www.sp9psb.prv.pl. Informacja o Pensjonacie Koronka na stronie www.dwkoronka.pl.
Impreza odbywa się w całości „pod dachem”, więc jesteśmy niezależni od aktualnej pogody.

Do kolejnego zobaczenia w Koniakowie, gdzie zaprasza w imieniu współorganizatorów:
Śląskiego Oddziału Terenowego PZK, Żywieckiego Klubu Krótkofalowców SP9PSB,

Henryk SP9FHZ, e-mail sp9fhz@gmail.com, tel. 502-286-600.