Tygodnik Krótkofalowca 027/33/2017
Dodane przez SQ7AN dnia 2017-08-31 / 07:18
Witam Czytelników

Trochę spóźniony (urlopy), ale ukazał się dwudziesty siódmy numer Tygodnika Krótkofalowca.
Serdecznie zapraszamy do lektury!

Niezależnie od publikacji na portalu PZK Tygodnik Krótkofalowca jest rozsyłany co tydzień do subskrybentów. Zapisywanie i wypisywanie z subskrypcji - link poniżej panela logowania do portalu PZK (Oznaczony "NEWSLETTER").

Dostajemy od Was - drodzy czytelnicy - sporą liczbę listów pocztą elektroniczną. Nie wystarcza czasu, aby odpowiadać na każdy list z osobna, więc postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się wątki:

Podziękowania i życzenia
Wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa podziękowań i zachęty, doceniamy każdy list ze słowami uznania dla pracy naszej Redakcji, ale także dziękujemy za każdą konstruktywną krytykę, ale nie "Weźmy się i zróbcie"... Dostajemy tygodniowo kilkadziesiąt listów z pomysłami: o czym napisać, co zorganizować, czym się zająć. Redakcja ma ograniczone zasoby - jest nas zaledwie kilku, a Was - czytelników - kilka tysięcy. Jeżeli zatem masz jakiś ciekawy pomysł, prosimy o podanie, jak i kto ma go zrealizować i opisać?

Zamówienie i rezygnacja z subskrypcji
Tygodnik Krótkofalowca dostarczany jest bezpłatnie wszystkim chętnym. Aby dołączyć do listy dystrybucyjnej z której korzystamy, należy wysłać wiadomość (e-mail) na adres: ks@pzk.org.pl z tekstem subscribe w temacie wiadomości.
W temacie, a nie w treści (pole treści może zostać puste).

LINK do Tygodnika Krótkofalowca (027/33/2017)

Miłej lektury!
W imieniu Redakcji Tygodnika Krótkofalowca
Remi SQ7AN