Ewidencja SP EmCom PZK na nowych zasobach serwerowych.
Dodane przez SP9XWM dnia 2020-02-12 / 10:21
Szanowni Koleżanki i Koledzy,

Dokonaliśmy przejścia z Centralną Ewidencją Zasobów SP EmCom PZK z zewnętrznych zasobów hostingowych oraz domeny, w pełni na zasoby PZK.

Oznacza to, że strona od niedzieli 09 lutego 2020 po wykonaniu testów stabilności oraz sprawdzeniu funkcjonalności wysyłania powiadomień jest dostępna pod nowym adresem:
https://emcom-cez.pzk.org.pl

Dotychczasowa strona pod adresem https://emcom.wasr.pl/ ulega wygaszeniu z dniem 15.02, do tego terminu działa też jeszcze automatyczne przekierowanie z emcom.wasr.pl na emcom-cez.pzk.org.pl.

Kompletna baza danych członków została przeniesiona w 100% z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W terminie do 15.02 kopia bazy na emcom.wasr.pl zostanie
bezpowrotnie usunięta wraz z całym silnikiem i interfejsem strony, co zakończy okres przejściowy.

Prosimy o korzystanie już tylko i wyłącznie z nowego adresu https://emcom-cez.pzk.org.pl/ oraz osoby mające podlinkowane gdzieś w swoich zasobach stary adres portalu, o zamianę na nowy.

Błażejowi SQ3TGV bardzo dziękujemy za dotychczasową administrację, ogromny trud i wkład włożony w stworzenie tego portalu i jego administrację techniczną.

Od 03.02 rolę administratora technicznego portalu przejął kol. Michał SQ9EZG,członek nowosądeckiego Radioklubu SP9RNS oraz Krakowskiej Amatorskiej Sieci Łączności Kryzysowej.

Pozdrawiam
Vy 73, Michał SP9XWM
EmCom Manager PZK, Koordynator ds. Łączności Kryzysowej.